הסיפור שלנו

הסיפור שלנו מתחיל באירופה, אצל יצרניות הגבינה הטובות ביותר..

לאחר שטיילנו ברחבי העולם, טעמנו, בדקנו, ביצענו בקרת איכות וזיהוי צרכים של השוק, ביקרנו במפעלים הטובים ביותר – הגענו לכאן כדי לספק לכם את המוצרים האיכותיים והמיוחדים שלנו, במיוחד בשבילכם …

חברת CHEESE STORY היא חברה ליבוא ושיווק גבינות מבית SK SPIRITS, אשר פועלת החל מפברואר 2020 וכבר מספקת את מוצריה למספר רב של לקוחות ברחבי הארץ.

ייבוא

 SK SPIRITS, חברת האם של המותג – היא חברה ליבוא ושיווק העוסקת ביבוא מוצרי צריכה במגוון תחומים. לחברה קשרים איתנים מול משווקים גדולים בשוק הנותנים פלטפורמת הפצה רחבה אשר מגיעה לכל איזור ולקוח..

CHEESE STORY  הוקמה מתוך רצון לחזק קשרים ענפים בשוק האירופי והעולמי ולקדם בארץ מוצרים מצוינים בעלי איכות בלתי מתפשרת. כדי לתת לכם הצרכנים, אווירה וטעמים של חו"ל.

הפצה

חברתנו מתמחה במתן פתרונות לתעשיית המזון באמצעות מגוון רחב של מוצרים מובילים בשוק ומספקת את מוצריה לענף המלונאות, ענף המסעדנות, קונדיטוריות, מעדניות, מינימרקטים, שפים מובילים, פיצריות, בתי קפה ובקרוב תיפתח גם מכירת ONLINE ללקוחות פרטיים. כיום, החברה מונה כ-25 עובדים המספקים מידי יום מוצרי גבינות פרימיום טריות לכל רחבי הארץ ונותנים מענה לכל לקוח.

0
מדינות​
0
סוגי גבינות​
0
לקוחות קיימים

ייבוא גבינות איכותיות

מהיר, טוב, ומכל העולם!

לכל גבינה שאנו מייבאים יש טעם יחודי ואחר המספר את הסיפור ששייך רק לה. כל מותג מגיע ממדינה עם מסורת ,היסטוריה שמלווה אותו וליין מוצרים שמאפיינים את המדינה , אשר יספקו לכם חוויה קסומה ואחרת, עם ניחוח וטעם אירופאי…

מגוון המוצרים שלנו כולל גבינות קשות, קרם גבינה, חמאות מלוחות – מליחות מעודנת ומליחות גבוהה, גבינות מעושנות , מגוון גבינות צ'דר בתיבולים מיוחדים שונים, גבינות חצי קשות , גבינות עיזים מיוחדות, גבינות עשירות בויטמין D , גבינות כבשים, גבינות גאודה, גבינות כחולות ועוד מגוון עצום של מותגים מדהימים… 

אל תהססו להשאיר פרטים

תנו לנו לתת לכם מחיר שלא תוכלו לסרב לו...

החזון שלנו -

  • לספק ללקוחותינו מגוון מוצרים ברמה הגבוהה ביותר, תוך שימת דגש ותשומת לב לצרכיהם של הלקוחות בכל זמן ומקום ולהעניק להם את חווית הטעם החדשני על מנת להפיץ את הבשורה.

 

  • להעניק ללקוחותינו שירות קשוב, מקצועי, אחראי ובעל תושייה. אצלנו, הסוכנים נבחרים בקפידה ועוברים הכשרה מקצועית , ומקיפה בתחום הגבינות.

 

  • להוביל בתחומינו, להפיץ מגוון מותגים רחב ולהגיע לכל בית בישראל.